Bytové a rezidenční prostoryKompletní výměny elektroinstalace v panelových a bytových domech

Elektromontážní práce v bytových a rezidenčních prostorech zahrnují montáže a rekonstrukce silnoproudých a slaboproudých rozvodů. Mezi nejčastější práce patří kompletní výměna hlavního domovního vedení, a to včetně nových elektroměrových rozvaděčů, které si necháváme vyrábět na zakázku. Nové přívody do jednotlivých bytů, kompletní výměna osvětlení, nový systém domácích telefonů v provedení antivandal, nové rozvody UPC, nové rozvody státního telefonu, kamerový systém, čipový systém, rezervní trubky a kompletní zednické a stavební práce. Veškeré elektroinstalace můžeme provádět i s požární odolností. Na dílo poskytujeme záruku nejméně v délce 60 měsíců mimo světelných zdrojů zde je záruka poskytnuta v délce 24 měsíců. Při provádění rekonstrukcí a úprav elektrické energie nabízíme bezúročnou půjčku ve výši až 50 procent z ceny díla na dobu jednoho roku.

Jakožto spolupracující partner na celé dílo provádíme v případě zájmu změny hodnot hlavních jističů, zařízení nového odběru či změnu sazby. To vše díky naší dlouhodobé spolupráci s PRE a.s.. Dále jsem schopni také provádět pravidelnou údržbu a kontrolu elektrických zařízení, aby byla zajištěna bezpečnost a spolehlivost provozu. 

Při práci s elektřinou je důležité dodržovat bezpečnostní opatření a používat kvalitní materiály. Pokud si nejste jisti, zda je elektrický systém v pořádku, neváhejte nás kontaktovat. Špatně provedené či zastaralé rozvody mohou způsobit nejen škodu na majetku, ale také ohrozit zdraví a životy lidí.

Celková rekonstrukce a úprava elektrických rozvodů v bytových domech

  • Kompletní silnoproudé i slaboproudé rozvody
  • Kompletní revize
  • Spolupracující partner PRE
  • Vysoká záruka na dílo
  • Kompletní silnoproudé i slaboproudé rozvody
  • Možnost bezúročného splátkového kalendáře
  • Kompletní zednické a stavební práce
Bytové a rezidenční prostory

nahoru nahoru