Poznejtenaší firmu

Jsme rodinná, ryze česká firma, která se zabývá elektromontážními pracemi, elektroinstalacemi, revizemi, přípravou staveb, projektováním, inženýrskou činností a poradenstvím v oblasti elektro. Disponujeme vlastními zaměstnanci.

Své služby poskytujeme zákazníkům z oblasti energetiky, teplárenství a školství, ale především klientům z veřejného sektoru. Zaměřujeme se zejména na rekonstrukce elektroinstalací bytových domů, větších budov a průmyslových objektů.

Poznejte naší firmu

Marcel Průša

Marcel Průšaředitel společnosti, kontaktní osoba

+420 603 432 700
prusa@hpelektron.cz

Jana Průšová

Jana Průšovásekretariát, statutární zástupce

+420 605 272 933
prusova@hpelektron.cz

Jana Rychliková (Průšová)

Jana Rychliková (Průšová)výkonná ředitelka

+420 606 719 727
kancelar@hpelektron.cz

Marcel Průša ml.

Marcel Průša ml.technický ředitel, revizní technik

+420 602 772 603
prusa@hpelektron.cz

Během naší každodenní činnosti se držíme své podnikatelské vize, která je založena na vysoké kvalifikaci našich zaměstnanců, vybudovaném systému jakosti a především na našich bohatých zkušenostech. Ochrana životního prostřední pro nás není jen prázdný pojem, a tak jsou u nás veškeré odpady ekologicky likvidovány.

36 let zkušeností
15 profesionálních pracovníků
Jsme kvalifikovaná a certifikovaná elektrotechnická společnost

Jsme kvalifikovaná a certifikovaná elektrotechnická společnost

Naši zkušení a odborní technici jsou vybaveni nejmodernějšími nástroji a technologiemi pro provádění elektroinstalicí, oprav a údržby. Dodržujeme všechny platné bezpečnostní předpisy a normy. Snažíme se být vždy našim zákazníkům k dispozici a poskytnout jim nejlepší služby v oboru elektrotechniky.

Historie

Zakladatel společnosti získal oprávnění k živnostenskému podnikání již v roce1987. Tenkrát jsem byl v Praze registrován jako 27. živnostník, spadající pod ONV Praha 6. Díky nárůstu objemu zakázek, zvyšování rozsahu poskytovaných služeb a jejich zkvalitňování jsem se logicky rozhodl pro změnu právní formy a v roce 1995 jsem tak založil společnost s ručením omezeným - HP Elektron s.r.o. Od té doby fungujeme spolehlivě dodnes.

Průměrný roční obrat společnosti se od roku 2020 pohybuje kolem 30 milionů Kč.

Podporujeme

Domníváme se, že slušná firma by neměla opomíjet ani angažovanost v sociální oblasti. Sponzorujeme chlapce s následky po přidušení karmou, pravidelnými dary přispíváme na nákup lékařského vybavení a sponzorujeme nevidomé spoluobčany.

Potřebujete pomoct s elektrickým zařízením?

Naše možnosti opravy a servisu jsou vám plně k dispozici. Zavolejte nám ještě dnes, a po prohlídce problému vám bezplatně poskytneme cenovou nabídku. !

Zavolat Poptat nabídku

nahoru nahoru